رزرو آنلاین تعمیرگاه خودرو

به آسانی به صدها تعمیرکار و تعمیرگاه جهت نوبت دهی و رزرو آنلاین تعمیرگاه خودرو از طریق اپلیکیشن رخش در منطقه خود دسترسی داشته باشید .قیمت و کیفیت خدمات آن ها را مقایسه کنید .آنلاین وقت رزرو کنید و تعمیرات خودرو خود را به آن ها بسپارید.

تعمیرکار فعال در اپلیکیشن : 116 نفر

قیمت و کیفیت تعمیرکاران ما را مقایسه کنید و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید

نصب رایگان اپلیکیشن رخش

1032 کاربر فعال

  • نصب اپلکیشن رخش

    به آسانی و با چند کلیک اپلیکیشن رخش را رایگان نصب کنید

  • انتخاب تعمیرگاه

    در اپلیکیشن رخش به صد ها تعمیرگاه دسترسی داشته باشید و قیمت و کیفیت آنها را مقایسه کنید

  • رزو آنلاین نوبت تعمیر

    آنلاین نوبت تعمیر از تعمیرگاه مدنظر خود رزرو کنید

نصب رایگان اپلیکیشن رخش

1032 کاربر فعال

اپلیکیشن نوبت دهی تعمیرگاه

نوبت دهی اینترنتی تعمیرگاه خودرو

اپلیکیشن رخش برای اولین بار در ایران به کاربران این امکان را می دهد که به صورت آنلاین و اینترنتی تعمیرگاه خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند و اقدام به رزرو آنلاین تعمیرگاه خودرو نمایند . در اپلیکشن رخش لیست تعمیرگاه های خودرو در تهران به صورت کامل قرار گرفته است و امکان ثبت نظرات ، مقایسه قیمت ها و اعلام زمان سرویس خودرو شما را می دهد.با توجه به درخواست مشتریان ، رخش دیتا ، تعمیرگاه های برتر شهر تهران در مناطق مختلف را پیدا پیدا و معرفی کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد . کارشناسان رخش دیتا تعمیرگاه خودرویی را به شما معرفی خواهند کرد که فاکتور های فنی و تخصصی لازم را داشته باشند.

در رخش نوبت دهی اینترنتی تعمیرگاه خودرو برای تمامی اتومبیل‌های وارداتی و داخلی راه‌اندازی شده است که افراد با اطمینان فراوان جهت تعمیر خودرو خود می‌توانند به آن مراجعه نمایند.همانطور که اطلاع دارید بسیاری از خودرو‌های خارجی مانند بنز و BMW از قطعات مختلف و حساسی ساخته شده‌اند که تمامی این قطعات در کشور ایران کمیاب بوده و تنها تعمیرگاه‌ خودرو تخصصی به دلیل داشتن واسطه‌های زیاد، قادر به تهیه و خریداری این قطعات هستند که در نهایت شما می‌توانید به راحتی اتومبیل‌های خود را در تعمیرگاه‌ ماشین تخصصی تعمیر و سرویس نمایید. همچنین بسیاری از این تعمیرگاه‌ های خودرو بسیار ظریف کار کرده که دلیل آن سخت و سنگین بودن مسئولیت آن‌ها است.

نوبت دهی اینترنتی تعمیرگاه
بدون شک این تعمیرگاه‌ها را می‌توان از جمله تعمیرگاه‌ خودرو دانست که با مراجعه به آن به راحتی می‌توان از تمامی خدمات آن‌ها به صورت کامل بهره‌مند شد. بسیاری از تعمیرگاه‌های خودرو‌های وارداتی از اتومبیل‌های خارجی پشتیبانی می‌کنند. از جمله مواردی که دارندگان خودرو‌های خارجی بسیار به دنبال آن هستند، یک تعمیرگاه ماشین خوب و عالی جهت دریافت بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات و سرویس‌ها است.
در یک تعمیرگاه خودرو تمامی چراغ‌های جلو، چراغ‌های راهنما، چراغ‌های ترمز و پارک مورد بررسی قرار می‌گیرند. در صورتی‌که شما با روشن کردن تمامی چراغ‌ها و چک کردن آن‌ها متوجه وجود مشکل در آن‌ها شدید، حتما در اسرع وقت به رخش برای رزرو و نوبت دهی آنلاین تعمیرگاه خودرو مراجعه نمایید. اگر با روشن کردن چراغ‌های خودرو متوجه خراب بودن آن‌ها شدید، می‌توانید خودتان آن‌ها را تعویض نمایید. توجه داشته باشید که چراغ‌های جلو خودرو جهت جلوگیری از ایجاد انواع حوادث مهم هستند.با مراجعه به اپلیکیشن رخش می توانید لیست تعمیرگاه های خودرو تهران را دریافت نمایید، آنلاین ، تعمیرگاه رزرو کنید و برای تعمیر خودرو خود به تعمیرگاه (مکانیکی خودرو)مورد نظر مراجعه کنید .

خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو

چرا تعمیر و نگهداری منظم خودرو مهم است؟

برای اطلاع از تعمیرگاه های خودرو تهران رخش دیتا یک بانک اطلاعاتی معتبر بوده است . کارشناسان ما در رخش برای راحتی شما مشتریان و کاربران گرامی بهترین لیست تعمیرگاه های خودرو تهران را ارائه کرده اند تا بتوانید نزدیک ترین تعمیرگاه تخصصی ماشین را پیدا کنید و مشکل خودرو خود را رفع کنید .یکی از ویژگی های برتر رخش دیتا اطلاع رسانی از زمان سرویس دوره ای خودرو است که با توجه به زمان تعمیرات خودرو انجام شده به صاحب خودرو یادآوری می کند تا اقدام به سرویس دوره ای خودرو کنند.

تعمیر و نگهداری خودرو امری مهم و ضروری بوده که تمامی دارندگان خودرو باید توجه کافی به آن را داشته باشند. در صورت‌ عدم توجه لازم به تعمیر و نگهداری خودرو خود، به مرور زمان تاثیرات منفی بر عملکرد آن گذاشته می‌شود که در نهایت باید هزینه‌های بسیاری را جهت تعمیر خودرو پرداخت نمایید. توجه داشته باشید که حفظ و نگهداری از اتومبیل کلید مهم و اصلی جلوگیری از انواع مشکلات و خرابی‌های پیش بینی شده است. 
از جمله مواردی که در نگهداری از خودرو بسیار اهمیت دارد، بازرسی از ترمز، بررسی کردن میزان مایعات، چک کردن تورم لاستیک، بررسی تسمه و چراغ‌ها، تعویض روغن و… است. نگهداری مناسب از خودرو می‌بایست حدودا هر ۳۰۰۰ مایل صورت گیرد. در بسیاری از مواقع بررسی‌های انجام شده تنها شامل تعویض روغن است که در سایر مواقع باید به صورت تخصصی و پیچیده‌تر توسط مکانیکی خودرو بررسی‌های لازم انجام شود. یکی دیگر از علت‌های نگهداری و تنظیم منظم خودرو، عدم خراب شدن آن در زمان سفر است.از آنجایی که خودرو سالم تاثیر بسیاری در ایمن نگه داشتن شما دارد، حتما وقت خود را جهت مطمئن شدن از کارکرد صحیح آن اختصاص دهید و به هیچ عنوان در نگهداری از آن سهل انگاری نکنید. خوب است بدانید که باید روغن خودرو خود را حدودا هر ۳۰۰۰ مایل تعویض کنید. امروزه برخی از تعمیرگاه‌ها علاوه‌بر تعویض روغن، به بررسی ایستگاه‌های ترمز، مایعات، لاستیک، چراغ و… نیز می‌پردازند که انجام تمامی این اقدامات سبب شده تا شما از سلامت خودرو خود کاملا مطمئن شوید.

رزرو آنلاین تعمیرگاه
مراقبت از خودرو و نگه داشتن آن در وضعیت مناسب، مانع از ایجاد سایر مشکلات در خودرو می‌شود. علاوه‌بر این در صرفه جویی هزینه‌های رانندگان نیز تاثیر بسیار زیادی دارد و باعث افزایش عمر خودرو نیز می‌شود. با وجود آنکه مراقبت و تعمیر خودرو کار ساده‌ای نبوده و انجام آن نیاز به وقت و هزینه نسبتا زیادی دارد، اما باعث شده تا شما خودرو شما هیچ گاه در کنار جاده خراب نشود. علاوه‌بر این مانع از ضرر‌های اقتصادی نیز می‌شود.خوب است بدانید که یک الی دو بار در سال حتما رادیاتور خودرو خود را بشویید و سپس مجددا پر کنید. شستشوی رادیاتور مانع از به وجود آمدن حفره‌های زودرس در آن می‌شود. شما باید هر دو الی ۴ ماه یکبار تمامی کمربند‌های ایمنی ماشین خود را از جهت شکستگی، پیچ خوردگی و همچنین پاره شدن، چک و بررسی نمایید. اگر کمربندی ایمنی خودرو شما فرسوده باشد، در زمان تصادف، بدن شما دچار صدمات و آسیب‌های جدی و دائمی شده و حتی ممکن است سبب مرگ سرنشینان خودرو نیز بشود. هنگامی که شما بخش‌های زیری خودرو خود و همچنین کناره‌های چرخ‌ها را بشویید، باعث می‌شود تا تمامی آنچه که به محور، پشت لاستیک‌ها و دیگر بخش‌ها گیر کرده است، از بین بروند.
از جمله اقداماتی که می‌توانید جهت حفظ و مراقبت از خودرو خود انجام دهید، پارک کردن خودرو در یک مکان امن، دور از نور مستقیم خورشید و هموار است. زمانی‌که شما خودرو خود را در سایه پارک می‌کنید و همچنین یک صفحه آفتابگیر در قسمت شیشه جلویی قرار می‌دهید، سبب افزایش زیبایی ظاهری داخل ماشین می‌شود. علاوه‌بر این موارد حتما سیستم ترمز خود را مرتب بشویید و نسبت به تعویض سالانه روغن ترمز نیز اقدام نمایید. در اصل این مایع سبب جذب رطوبت شده و به مرور زمان باعث به وجود آمدن خوردگی در سیستم ترمز می‌شود که شما می‌توانید با مراقبت و حفظ منظم سیستم مانع از رخ دادن آن شوید. همچنین در زمان عوض کردن روغن خودرو، مقدار ولتاژ باتری را نیز بررسی نمایید و در صورتی‌که باتری دچار افت شدید بود، بدانید که باید نسبت به تعویض باتری اقدام نمایید.

رخش دیتا اولین وب اپلیکیشن تخصصی تعمیرات و نگهداری خودرو دارای ویژگی های اعلام زمان سرویس دوره ای خودرو ، کارشناسی خودرو ، جستجو تعمیرگاه ، رزرو آنلاین تعمیرگاه خودرو برای انواع خدمات ، تعمیرات مکانیک خودرو ،  تعمیرات برق خودرو ، تعویض روغنی و آپاراتی ، صافکاری و نقاشی خودرو ، تعمیرات موتور خودرو ، تعمیرات جلوبندی خودرو ، تعمیرات سرسیلندر خودرو ، تعمیرات گیربکس خودرو ، شارژ کولر خودرو ، تعمیرات ضبط خودرو ، تعمیرات لنت خودرو ، پنچرگیری و آپاراتی خودرو ، تعمیرات ایسیو خودرو ، تعمیرات باتری خودرو ، تست دیاگ خودرو و سایر می باشد.

خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو

تعمیرگاه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

وجود ویژگی‌های منحصر بفرد و عالی یک تعمیرگاه خوب از مهمترین علت‌های معروف شدن آن در بین افراد است. از مهمترین ویژگی‌های یک تعمیرگاه خوب برخورداری از تجهیزات و امکانات تخصصی مرتبط با خودرو‌های مختلف است. علاوه‌بر این نوع خدمات ارائه شده در یک تعمیرگاه خوب با یک تعمیرگاه عادی کاملا متفاوت است. خوب است بدانید که در این تعمیرگاه‌ها اغلب از پرسنل‌های باتجربه، متخصص و کارآزموده استفاده می‌شود که برای تمامی مشتریان و خدمات ارائه داده به آن‌ها ارزش بسیار زیادی قائل هستند.

تعمیرگاه ماشین در تهران
از مهمترین ویژگی‌های یک تعمیرگاه خوب می‌توان به برخورداری از خدمات پس از فروش آن اشاره کرد. اثبات درستی کار خود به مشتریان از مهمترین علت‌های داشتن خدمات پس از فروش است. از مزیت‌های مهم خدمات پس از فروش این است که اگر شما یک قطعه را خریداری کردید و یا اتومبیل خود را تعمیر نمودید و پس از چند روز با مشکلاتی روبرو شدید، به راحتی می‌توانید از این خدمات استفاده کرده و مشکل ایجاد شده را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برطرف نمایید.
تقسیم شدن نیرو‌های یک تعمیرگاه خوب از دیگر ویژگی‌های مهم محسوب می‌شود که یک گروه نظارت‌گر و یک گروه دیگر مسئول انجام کار‌ها هستند. از این‌رو اگر فردی کار خود را به درستی انجام ندهد و مشکل خودرو برطرف نشود، پرسنل ناظر وظیفه دارند تا تذکرات لازم را به آن‌ها گوشزد نمایند تا کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه ماشین

زمانی که شما جهت تعمیر ماشین خود به تعمیرگاه مراجعه می‌کنید یا به از نوبت دهی اینترنتی تعمیرگاه استفاده می کنید، خدمات بسیاری به شما ارائه داده می‌شود که این نشان دهنده تخصصی و حرفه‌ای بودن تعمیرگاه مورد نظر است. زمانی که یک تعمیرگاه به روز‌ترین و تخصصی‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد، مشتریان آن‌ها به صورت قابل توجهی افزایش می‌یابند. مهمترین خدمات ارائه شده در تعمیرگاه ماشین عبارت است از:

صافکاری

در یک تعمیرگاه تخصصی، افرادی تحت عنوان صافکار فعالیت دارند که با استفاده از تجهیزات مناسب، اتومبیل‌های مورد نظر را با مهارت، دانش و دقت فراوان صافکاری می‌کنند.

نوبت دهی اینترنتی تعمیرگاه

تعمیرات موتور 

از دیگر اقداماتی ک در تعمیرگاه خودرو صورت می‌گیرد، تعمیرات موتور است. زمانی که یک خودرو به ویژه اگر از خودرو‌های وارداتی باشد، دچار خرابی موتور شود، باید توسط یک فرد که با مدل ماشین مورد‌نظر آشنایی کافی دارد، تعمیر شود.

تعمیر کردن سیستم برقی خودرو

ماشین‌های خارجی اغلب از یک سیستم برقی پیچیده برخوردار هستند که خوشبختانه به علت وجود تعمیرگاه‌های تخصصی خودرو دیگر نیاز به نگرانی در این مورد نیست.

خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو

رزرو آنلاین تعمیرگاه در اپلیکیشن رخش

از جمله برترین و نخستین استارتاپ‌های ارائه کننده خدمات خودرو، اپلیکیشن رخش است که به تازگی در استان تهران فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و خدمات ارزنده‌ای را به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه می‌دهد. در صورتی‌که شما قصد تعمیر خودرو خود را دارید، می‌توانید به صورت آنلاین در اپلیکیشن رخش نوبت تعمیرگاه رزرو نمایید. در زمان رزرو آنلاین نوبت خود حتما نکاتی را که در ادامه ذکر کنیم، مورد توجه قرار دهید. وارد کردن تمامی اطلاعات درخواست شده به صورت دقیق و کامل، مراجعه در زمان مشخص شده به نمایندگی مورد‌نظر، خارج کردن تمامی وسایل شخصی خود از ماشین قبل از تحویل دادن خودرو به نمایندگی، تمیز بودن سطح خودرو جهت شناسایی بهتر و دقیق‌تر ایرادات ماشین، نوشتن شماره شاسی خودرو در پشت کارت ماشین، جلوگیری از وارد شدن شماره شاسی انتظامی و… از مهمترین این نکات محسوب می‌شود.

رزرو آنلاین تعمیرگاه

خدمات نگهداری و تعمیرات خودرو
نظرات مشتریان
مقالات مرتبط

تعمیرات خودرو لوکس

تعمیرات خودرو لوکس شامل تعمیرات خودروهایی با برندهای معروف و لوکس مانند بی‌ام‌و، مرسدس بنز، آئودی و غیره می‌شود. این...

ادامه مطلب